دپارتمان آلمانی

دپارتمان آلمانی

دپارتمان آلمانی

بیش از ۹۵ میلیون نفر در کشورهای اروپایی به زبان آلمانی صحبت می کنند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا) ، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید.

امروزه کشورهای آلمان و اتریش بعنوان برترین کشور اروپایی در زمینه صنعت و اقتصاد به مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان تبدیل شده است. این کشورها با دارابودن تعداد بسیار بالایی از دانشگاههای تراز اول اروپا با صدها رشته دانشگاهی کاربردی منتخب جوانان ایرانی برای ادامه تحصیل و در پی آن اشتغال و اقامت در اروپاست. همچنین افراد بسیاری اقدام به سفرهای کاری برای شرکت در نمایشگاههای صنعتی کشور آلمان، جلسات تجاری و بازرگانی می نمایند.

اولین گام در راستای مهاجرت کاری و تحصیلی به این کشور آموختن زبان آلمانی است. در حال حاضر مطرح ترین و جدید ترین کتاب آموزش زبان آلمانیMenschen از انتشارات Hueber است که توسط انستیتو گوته نیز تدریس می شود. سفارت آلمان برای صدور ویزاهای مختلف اعم از ویزای پیوست به خانواده و ویزای تحصیلی و کاری در آلمان متقاضیان را ملزم به ارائه مدرک زبان آلمانیZD (Zertifikat Deutsch) در سطوح مختلف از A1 تا B2 کرده است. مدرک A1 برای پیوست به خانواده و حداقل مدرک B1 برای ویزای تحصیلی آلمان مورد نیاز می باشد.

دوره ها، منابع و آزمون ها

آزمون های آلمانی

منابع آموزشی آلمانی

دوره های آموزشی آلمانی

آزمون های زبان آلمانی

آزمون شهروندی آلمان Einbürgerungstest

آزمون B1

آزمون A1

آزمون TestDaF

آزمون B2

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان