دپارتمان اسپانیایی

دپارتمان اسپانیایی

دپارتمان اسپانیایی

اسپانیایی یکی از رایجترین زبانهای جهان است و می توان  چنین گفت که دومین زبان پرتکلم دنیا می باشد. اسپانیایی زبان مادری بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و زبان دوم حدود ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیاست. به دلیل روابط بسیار خوب کشورمان با کشورهای اسپانیایی زبان به ویژه کشورهای آمریکای جنوبی و موقعیتهای شغلی و تحصیلی در این کشورها روز به روز بر اهمیت این زبان افزوده می شود. از دیگر مزیت‌های یادگیری این زبان می‌توان به بهره‌گیری از تحصیلات رایگان به زبان اسپانیایی در دانشگاه‌های کشورهای اسپانیایی زبان و همچنین دسترسی به منابع علمی، آموزشی و میلیون‌ها کتاب منتشر شده به این زبان در جهان اشاره نمود.

سیستم آموزشی مکالمه اسپانیایی در پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان  از متد Nuevo Prisma که جزء  به روزترین و معتبرترین متدهای طراحی شده‌ برای مکالمه  اسپانیایی می باشد، جهت آموزش این زبان استفاده می کند، که این متد در ۶  سطح متفاوت از مقدماتی تا پیشرفته A1, A2, B1, B2, C1, C2)) تألیف شده است. از ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه آموزشی می‌توان به استفاده از موضوعات به روز منطبق با درونمایه‌های فرهنگیِ کشورهای اسپانیایی زبان، طبقه بندی مطالب آموزشی، ارائه‌ نکات دستوری صریح و شفاف و تأکید بر مهارتهای چهارگانه (گفتاری، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب) اشاره کرد.

در صورت تمایل، زبان‌آموزان، در پایان هر کتاب، می‌توانند به منظور ارزیابی دانشِ زبانی خود در آزمون DELE شرکت نمایند.

 

آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از اساتید مجرب زبان اسپانیایی نهایت تلاش خود را نموده است تا با کیفیت ترین خدمات را به متقاضیان این زبان ارائه دهد.

 

 

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

دوره ها، منابع و آزمون ها

آزمون های اسپانیایی

منابع آموزشی اسپانیایی

دوره های آموزشی اسپانیایی

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان