پرسش های متداول

سئوالات متداول

پرسش های متداول

بله، کلیه شعبه گروه آموزشی پردیسان دارای امکانات آموزش زبان انگلیسی به کودکان سه سال به بالا می باشد. کتاب این دوره ها Little Pockets است.

امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد ولیکن کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و از تخفیفات ویژه برخوردار است. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.

1. یک قطعه عکس ۴*۳
۲٫ تصویر کپی کارت ملی
۳٫ شهریه دوره
۴٫ اصل و کپی کارت کارمندان آموزش و پرورش و یا خانواده شهدا و جانبازان جهت اخذ تخفیف

برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی پردیسان مشاره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو گروه آموزشی پردیسان نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید

 در دوره های کودکان کتاب های Family Friends, First Friends, Pockets, Little Pockets، در دوره نوجوانان کتاب های Connect و در دوره های بزرگسال کتاب های New American English File تدریس می شود.       

امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.

با توجه به تعدد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در روزهای مختلف، گروه آموزشی پردیسان برای ارئه خدمات بهتر کلاس های سه روز در هفته، دو روز در هفته، کلاس های پنج شنبه و جمعه و کلاس های فشرده را برگزار می کند.

ظرفیت کلاس های نیمه گروهی بین ۶ تا ۱۲ نفر است.

در کلاس های گروهی به صورت نقدی، کلاس های نیمه گروهی در دو قسط و کلاس های خصوصی هر ۱۰ جلسه شهریه دریافت می شود.

بله، در پایان هر سطح مدارکی به شرح ذیل به زبان آموزان ارائه می گردد.

 Advanced,Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermediate

در طول هر ترم، هر کلاس حداقل ۲ بار توسط سر مدرس هر شعبه بازدید می شود، جلسات work shop مدرسین هر ماه برگزار می شود. همچنین دانشجویان در طول هر ترم دو بار توسط سر مدرس مصاحبه می شوند و مطالب درسی آن ترم از ایشان پرسیده می شود.

ابتدا در جلسه تعیین سطح و مشاوره  سطح زبان آموز مشخص می شود و سپس بسته به سطح تعیین شده برنامه کلاسی، روز ها وساعات کلاس به ایشان اعلام می گردد.

زبان آموز ابتدا مصاحبه ای شفاهی با سوپروایزر خواهند داشت و پس از مشخص شدن سطح، سوپروایزر مربوطه با کمال صبر و دقت زبان آموز را در امر یادگیری و نوع و نحوه کلاس ها راهنمایی می کنند.

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان